E-Ticaret Paketleri
Menu
Your Cart

Premium Likit

Premium Likit

Elektronik sigara kullanıcılarının en çok merak ettiği ürünler arasında premium likit markaları da yer almaktadır. Yeni başlayan e-sigara kullanıcılarının yanı sıra deneyimli buhar severler de premium likit çeşitlerine büyük ilgi göstermektedir. Günümüzde piyasada pek çok farklı markanın üretmiş olduğu e-likitlerden oluşan premium likitler, standart likitlere oranla öne çıkan kalitesi ve yaşattığı özel hissiyat ile rakiplerinden farklılaşmaktadır. Hemen hemen bütün e-sigara mod cihazlarında sorunsuz bir şekilde kullanılan premium likitlerin fiyatları da standart likitlere göre farklılık gösterebilmektedir.

Premium Likit Nedir?

Elektronik sigara likitlerinde kullanılan VG (vejetaryen gliserin) bitkilerden özel olarak birtakım işlemler yapıldıktan sonra elde edilen bir alkol türüdür. Bu sıvı, genellikle e-sigara likidinin daha yumuşak bir içime sahip olması için karışımlara özel olarak ilave edilmektedir. Dolayısıyla premium likit özellikleri denildiğinde, elektronik sigara likitlerinin içindeki VG oranının yüksek kalitede hazırlanmış olması gerekmektedir.

Bunun yanı sıra VG’nin kullanıldığı elektronik sigara ya da elektronik nargile cihazlarından yüksek oranda buhar çıkmaktadır. Premium likitlerdeki bu kalite algısında yumuşak içim, yoğun buhar kalitesi ve lezzetli aromalar öne çıkmaktadır. Elektronik sigara likitlerinin, standart versiyonlarına göre çok daha yüksek VG oranlarına sahip olan modelleri premium likit olarak geçmektedir. Özellikle mod elektronik sigara modelleri ile uyumlu olarak kullanılabilen premium likitler, genellikle %80 oranına varacak şekilde VG oranı barındırmaktadır.

Premium Likit Özellikleri

Elektronik sigara dünyasında her geçen gün yeni premium likitlerin ortaya çıktığı görülmektedir. Dünyaca ünlü elektronik sigara likit üreticisi markalar, daha kaliteli ve memnuniyet odaklı bir buharlama deneyimi sunabilmek için e-likit üretiminde premium likit kalitesine önem vermektedir. Öncelikle premium likitlerde bakımından standart e-likitlere göre farklı olan özellikleri şu şekilde sıralamak mümkündür:

·         Daha yoğun VG (vejetaryen gliserin) oranı

·         Daha lezzetli likit aroması

·         Yüksek buhar performansı

·         Boğaz yakmayan nikotin – VG – PG dengesi

·         Kaliteli aroma bileşenleri

Görüldüğü üzere premium likit markaları tarafından üretilen bu ürünler, standart likitlere oranla çok daha özel seviyelerde ve karışımlarda imal edilmektedir. Elektronik sigara kullanmaya yeni başlayan kişilerin yanı sıra deneyimli buhar severler de daha kaliteli ve lezzetli bir buhar deneyimi yaşayabilmek için mod cihazlarıyla uyumlu olan e-sigara premium likitlerini tercih etmektedir.

Daha kaliteli ve kullanışlı bir elektronik sigara deneyimi yaşatan premium likitler, geniş kullanıcı kitlesine sahiptir. Elektronik sigara kullanmaya yeni başlayanların, geleneksel sigaradan geçiş yaptıktan sonra daha kolay alışma süreci geçirebilmeleri için premium likitleri kullanmaları tavsiye edilmektedir. Aynı şekilde daha lezzetli ve keyifli aromalarla buharlama yapmak isteyenlere de premium kalitede e-likit kullanmaları önerilmektedir. Ancak bu sayede üst düzey aroma tadı ve kokusu alabilmek mümkün olmaktadır.

Premium Likit Fiyatları

Daha yoğun buhar performansı ortaya koyması sebebiyle e-sigara sektöründe hem deneyimli hem de yeni başlayan buhar severler tarafından yoğun ilgi gören premium likitler, birbirinden farklı fiyat seçeneklerine sahiptir. Dünyaca ünlü e-sigara likit üreticilerinin geniş ürün yelpazesi içinde yer alan premium likit çeşitleri, her zevke hitap eden damak lezzeti ve aromalarla zenginleştirildiği için yoğun ilgi görmektedir. Siz de daha tatmin edici bir buhar performansına sahip premium likitlerle keyifli buharlama deneyimi yaşamak istiyorsanız, bütçenize uygun fiyatlarla satışa sunulan premium likit çeşitlerini deneyebilirsiniz.

Standart e-likit çeşitlerine göre premium likitlerin daha pahalı olması doğal bir sonuçtur. Çünkü VG yani vejetaryen gliserol bakımından zengin olan bu likitler, üst düzey buharlama avantajı tanımaktadır. Aynı zamanda elektronik sigara e-likit üretiminde değerli bir kimyasal olarak görülen VG oranının ne kadar artarsa, premium likit fiyatlarının da o kadar yükseldiği unutulmamalıdır. Elektronik sigaralarda kullanılan premium likitlerin fiyatları, marka ve modellere göre değişiklik gösterebilmektedir.

Premium Likit Tavsiyeleri

Premium likitlerin kullanımında farklı teknikler de uygulanmaktadır. Örneğin maliyet bakımından yüksek olan premium likitleri daha ekonomik şekilde kullanmak istiyorsanız, kaliteli markaların standart e-likitleri ile premium likitleri karıştırarak elektronik sigaranızda kullanabilirsiniz. Bu tür tavsiyeler dışında uygun fiyatlı premium likit çeşitleri de buhar severler tarafından yoğun şekilde araştırılmaktadır. Her bütçeye hitap eden marka ve modellerle elektronik sigara dünyasında faaliyetlerini sürdüren premium likit markalarını bulmak mümkündür.

Bütçenizi yormayan fiyatlarla premium likit satın almak için güvenilir platformları tercih edebilirsiniz. Genellikle yurt dışından ithal olarak geldiği için standart elektronik sigara likitlerine kıyasla daha pahalı olan premium likitleri bütçenize uygun fiyatlarla almak için indirim kampanyalarını da takip edebilirsiniz. Elektronik sigara dünyasında her geçen gün daha fazla e-sigara kullanıcısı tarafından tercih edilen premium likit markaları öne çıkmaktadır.

Marka: lotus_2022
Tatlı Aromatik Notalara Sahip Pürüzsüz Vanilya ve Tütün Aroması..
150,00TL
Marka: Ripe Vapes - 2
Ripe Vapes Apple Tobacco,  acemi veya seçkin tiryakileri memnun etmeyi amaçlayan, kaliteli elma ve tütünün pürüzsüz tadı. Bu sofistike içim, sizi daha fazlasını arzulamaya bırakacağından emin olun.Ripe Vapes Apple Tobacco, 2014'ten beri ödüllü bir lezzet olmuştur ve dünya çapında elektronik sig..
1.000,00TL
Marka: Ripe Vapes - 2
Ripe Vapes black,  acemi veya seçkin tiryakileri memnun etmeyi amaçlayan, kaliteli tütünün zengin ve pürüzsüz tadı. Bu sofistike içim, sizi daha fazlasını arzulamaya bırakacağından emin olun.Ripe Vapes black, 2014'ten beri ödüllü bir lezzet olmuştur ve dünya çapında elektronik sigara meraklılar..
950,00TL
Ripe Vapes Vct Original 120ml Likit
Çok Satanlar
Marka: Ripe Vapes - 2
Ripe Vapes vct original,  acemi veya seçkin tiryakileri memnun etmeyi amaçlayan, kaliteli tütünün zengin ve pürüzsüz tadı. Bu sofistike içim, sizi daha fazlasını arzulamaya bırakacağından emin olun.Ripe Vapes VCT, 2014'ten beri ödüllü bir lezzet olmuştur ve dünya çapında elektronik sigara merak..
1.000,00TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)