Menu
Your Cart

Ripe Vapes Salt

Marka: Ripe Vapes
Ripe Vapes Apple Tobacco Salt Likit 30ml taze toplanmış, kütür kütür yeşil ve sulu elmaların taze sıkımıyla zengin tütün aromasının derin ve son derece pürüzsüz bir birleşimiyle kullanıcılarına dengeli bir içim deneyimi sunar. Ripe Vapes Apple Tobacco salt likit meyveli aromaların tütünle ahenginden..
450,00TL
Marka: Ripe Vapes
Ripe Vapes banana salt,  acemi veya seçkin tiryakileri memnun etmeyi amaçlayan, kaliteli olgun muzların zengin ve pürüzsüz tadı. Bu sofistike içim, sizi daha fazlasını arzulamaya bırakacağından emin olun.Ripe Vapes banana, 2014'ten beri ödüllü bir lezzet olmuştur ve dünya çapında elek..
450,00TL
Marka: Ripe Vapes
Ripe Vapes black salt,  acemi veya seçkin tiryakileri memnun etmeyi amaçlayan, kaliteli sert uzun süre demlenmiş tütünün zengin ve pürüzsüz tadı. Bu sofistike içim, sizi daha fazlasını arzulamaya bırakacağından emin olun.Ripe Vapes black, 2014'ten beri ödüllü bir lezzet olmuştur ve dünya çapınd..
550,00TL
Marka: Ripe Vapes
Ripe Vapes Cafe,  acemi veya seçkin tiryakileri memnun etmeyi amaçlayan, kaliteli lattenin zengin ve pürüzsüz tadı. Bu sofistike içim, sizi daha fazlasını arzulamaya bırakacağından emin olun.Ripe Vapes Cafe, 2014'ten beri ödüllü bir lezzet olmuştur ve dünya çapında elektronik sigara&n..
450,00TL
Marka: Ripe Vapes
Ripe Vapes Caramel,  acemi veya seçkin tiryakileri memnun etmeyi amaçlayan, kaliteli caramelin pürüzsüz tadı. Bu sofistike içim, sizi daha fazlasını arzulamaya bırakacağından emin olun.Ripe Vapes Caramel, 2014'ten beri ödüllü bir lezzet olmuştur ve dünya çapında elektronik sigara meraklıları ar..
450,00TL
Marka: Ripe Vapes
Ripe Vapes chocolate salt likit,  acemi veya seçkin tiryakileri memnun etmeyi amaçlayan, kaliteli çikolatanın pürüzsüz tadı. Bu sofistike içim, sizi daha fazlasını arzulamaya bırakacağından emin olun.Ripe Vapes chocolate, 2014'ten beri ödüllü bir lezzet olmuştur ve dünya çapında elektronik siga..
450,00TL
Marka: Ripe Vapes
Ripe Vapes Coconut salt likit,  acemi veya seçkin tiryakileri memnun etmeyi amaçlayan, kaliteli hindistan cevizi zengin ve pürüzsüz tadı. Bu sofistike içim, sizi daha fazlasını arzulamaya bırakacağından emin olun.Ripe Vapes Coconut, 2014'ten beri ödüllü bir lezzet olmuştur ve dünya çapında..
450,00TL
Marka: Ripe Vapes
Siz de limonlu tarta lezzetinden vazgeçemiyorsanız, Ripe Vapes Key Lime Cookie Salt Likit 30ml sizin için muazzam bir tercih. Boğazınızda nikotin vurumunu orantılı bir şekilde hissederken, tatlılardan ilham alan enfes lezzetin tadını çıkartacaksınız. Kurabiyenin zenginliğini mükemmel bir şekilde den..
450,00TL
Marka: Ripe Vapes
Ripe Vapes Sweet Almond salt likit,  acemi veya seçkin tiryakileri memnun etmeyi amaçlayan, kaliteli badem ve zengin tütünün pürüzsüz tadı. Bu sofistike içim, sizi daha fazlasını arzulamaya bırakacağından emin olun.Ripe Vapes Sweet Almond salt, 2014'ten beri ödüllü bir lezzet olmuştur ve d..
450,00TL
Marka: Ripe Vapes
Çoğumuz, sigaradan ilk geçişi yaptığımızda hissettiklerimizi biliyoruz. Başlangıçta bu istekleri kontrol etmek biraz zordu. Ancak, bazılarımız için hala zaman zaman biraz zor olabilir. Neyse ki, klasik tütün açısından lezzeti açısından kesinlikle sigaraya yakın ve aynı zamanda biraz kremsi olan bir ..
450,00TL
Marka: Ripe Vapes - 2
Ripe Vapes VCT Cinnamon Salt Likit, içeriğinde birincil tat olarak tarçın ve ona eşlik eden Tütün, Krema ve hafif Vanilya tatları ile özgün ve gurme bir lezzete sahip salt nikotinli pod elektronik sigara likitidir. 30mg ve 50mg salt nikotin seçenekleriyle..
450,00TL
Marka: Ripe Vapes
Ripe Vapes vct salt,  acemi veya seçkin tiryakileri memnun etmeyi amaçlayan, kaliteli tütünün zengin ve pürüzsüz tadı. Bu sofistike içim, sizi daha fazlasını arzulamaya bırakacağından emin olun.Ripe Vapes VCT, 2014'ten beri ödüllü bir lezzet olmuştur ve dünya çapında elektronik sigara meraklıla..
450,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)