E-Ticaret Paketleri
Menu
Your Cart

Premium Salt Likit

Salt Likit

Elektronik sigara likitleri arasında, özellikle gelişen teknolojiyle birlikte pod mod e-sigara cihazlarının yaygınlaşmasından sonra popülerlik kazanan salt likit çeşitleri, günümüzde en çok ve sevilerek tüketilen e-likitlerden biri olarak görülmektedir. Geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan salt likitler, hem geleneksel sigara kullanımını bırakıp elektronik sigaraya yeni başlayanların hem de deneyimli buhar severlerin tercih ettiği bir likit türüdür. Piyasada hızlı bir şekilde satılan salt likitlerin, standart elektronik sigara likitlerinden farklılaşmasına sebep olan pek çok özelliği bulunmaktadır. Nikotin tuzu olarak da adlandırılan salt likitler hakkında merak ettiğiniz tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Salt Likit Nedir?

Elektronik sigara dünyasında giderek popülerlik kazanan salt likit çeşitleri, sahip olduğu özellikler ile standart e-likitlerden farklılaşmaktadır. İçinde, tütün yaprakları üzerinde tamamen doğal koşullarla oluşan nikotin tuzunu barındıran salt likit likitler, esasında İngilizcede tuz anlamına gelen salt kelimesinin doğrudan kullanımıyla anılmaktadır. Salt likitlerin standart elektronik sigara likitlerine göre öne çıkan en önemli özelliği doğal nikotin tuzu içermeleridir.

Ancak salt likit modellerinde bunun dışında klasik e-likitlere göre farklılık gösteren de pek çok özelliği bulunduğu bilinmektedir. Genel anlamda elektronik sigaralarda kullanılan ve buharlaşma yöntemiyle tüketilen bir e-likit türü olan salt likitler, kullanıcılarda gerçek sigara deneyimine en yakın içim deneyimi yaşatması sebebiyle tercih edilmektedir. Dolayısıyla yapaylık hissi olmadan, geleneksel sigara içermiş gibi sert boğaz vurumu ve ideal buhar performansı ortaya koyan salt likitler, aynı zamanda içeriğinde barındırdıkları yüksek nikotin oranlarıyla da dikkat çekmektedir. Bu tür özellikleri salt likit kullanımını artıran ve elektronik sigara dünyasında geniş kitleler tarafından tercih edilmesini sağlayan unsurlar olarak görülmektedir.

Salt Likit Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Standart elektronik sigaralara kıyasla salt likit kullanmanın kendine has pek çok özelliği ve avantajı bulunduğu bilinmektedir. Genellikle pod mod cihazlar ile kullanılan ve gerçek sigara deneyimi yaşatan salt likit avantajları kısaca şu şekilde sıralanabilmektedir:

·         Geleneksel tütün ve tütün ürünleri kullanımını bıraktıktan sonra e-sigara geçiş yapanlar için en ideal e-likit türüdür.

·         Gerçek sigara içimine en yakın deneyim sunar.

·         Boğaz vurumu denilen buharın damakta bıraktığı hissiyat gerçek sigaranın dumanına çok yakındır.

·         Salt likitler sayesinde zifir, karbonmonoksit ve daha pek çok kanser yapıcı maddeye maruz kalmadan sigara içimine benzer içiş deneyimi yaşanabilir.

·         Yüksek nikotin değerleri ile salt likitlerin günlük kullanımda doyurucu ve tatmin edici özelliği vardır.

·         Diğer likit çeşitlerine kıyasla yumuşak içimli aromalalı veya aromasız tütün tadında kullanılabilir.

Görüldüğü üzere elektronik sigara piyasasında yoğun ilgi gören salt likitler öne çıkan özellikleri sayesinde geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Her bütçeye uygun fiyatlarla salt likit çeşitlerini satın almak mümkündür.

Standart Likit ile Salt Likit Farkı Nedir?

Elektronik sigara dünyasına yeni giriş yapan deneyimsiz kullanıcılar ile uzun yıllardır e-sigara kullanan tecrübeli buhar severler, pod mod cihazlarda salt likit tercihinde bulunmaktadır. Standart e-sigara likitlerine göre salt likitlerin önemli farklılıkları bulunmaktadır. Öncelikle nikotin tuzundan elde edilen içeriği sayesinde salt likitlerin boğaz vurumu, standart elektronik sigar likitlerine göre çok daha etkili ve tatmin edici bir seviyededir. Diğer e-likit türlerine göre bu farklı özelliği için bile tercih edildiği bilinmektedir.

Salt likitlerde öne çıkan bir diğer farklılık da yoğun aroma lezzetidir. İnternet üzerinden de satışa sunulan salt likit fiyatları, bu tür aromaların lezzetine göre değişiklik gösterebilse de her bütçeye uygun fiyatlarla zengin aromaları bulunan salt likit çeşitlerine ulaşmak mümkündür. Az kullanımda bile daha yoğun ve tatmin edici tat ve koku performansı ortaya koyan salt likitler, özellikle e-sigara kullanımına yeni başlayan kişiler tarafından gönül rahatlığıyla tercih edilebilmektedir.

Salt Likit Tavsiyeleri

Günümüzde piyasada satışa sunulan salt likit tavsiyeleri ve önerilerine göz atıldığında, her e-sigara kullanıcısı için farklı seçeneklerin de ortaya çıktığı görülmektedir. Zengin çeşitliliği bulunan salt likit modelleri arasından siz de kendi kişisel kullanım seçeneklerinize göre uygun olanını tercih edip, uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Yeni nesil cihazlarla çalışma prensibine uyumlu olan salt likitler, pod mod cihazlarla pratik kullanım özelliğine sahiptir. Daha uzun süreli raf ömrüne sahip olduğu için salt likitler yoğun şekilde ilgi görmektedir. Gerçek tütün yapraklarında bulunan nikotin tuzundan doğal bir şekilde elde edilen salt likitler, daha gerçekçi ve yoğun boğaz vurumu olan bir elektronik sigara deneyimi yaşatmaktadır. Bu sayede salt likit çeşitlerine her e-sigara severin ilgi gösterdiği görülmektedir.

 

Marka: Ripe Vapes
Ripe Vapes Apple Tobacco Salt Likit 30ml taze toplanmış, kütür kütür yeşil ve sulu elmaların taze sıkımıyla zengin tütün aromasının derin ve son derece pürüzsüz bir birleşimiyle kullanıcılarına dengeli bir içim deneyimi sunar. Ripe Vapes Apple Tobacco salt likit meyveli aromaların tütünle ahenginden..
500,00TL
Marka: Ripe Vapes
Ripe Vapes chocolate salt likit,  acemi veya seçkin tiryakileri memnun etmeyi amaçlayan, kaliteli çikolatanın pürüzsüz tadı. Bu sofistike içim, sizi daha fazlasını arzulamaya bırakacağından emin olun.Ripe Vapes chocolate, 2014'ten beri ödüllü bir lezzet olmuştur ve dünya çapında elektronik siga..
500,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)